OD VIZITKY, PŘES SAMOLEPKY AŽ PO POLEP AUTOMOBILU ČI POBOČKY

Portfolio našich služeb je opravdu široké. Při plánování našich produktů vždy vycházíme z potřeb a požadavků našich zákazníků a našich dlouholetých zkušeností.

Našim zákazníkům nabízíme prvotřídní služby s velkou výrobní kapacitou, špičkovou kvalitou na výstupu a nadstandardní zákaznický přístup. Isvětreklamy zaujímá významnou pozici v okresním, krajském i celostátním měřítku. Zaměřujeme se na digitální produkční, ofsetový a velkoformátový tisk. 

Postaráme se o kompletní zhotovení tiskovin od grafického návrhu po realizaci na našich tiskových strojích. Nabízíme kvalitní tisk za bezkonkurenční cenovou nabídku. Jsme rodinná firma, což bereme jako velkou výhodu, která nám umožňuje být ještě flexibilnější.

Digitální tisk

Digitální tisk

Vytiskneme skoro vše, co si budete přát - vizitky, letáky, pozvánky, plakáty, brožury, produktové katalogy a mnoho dalšího. Tiskoviny vám zpracujeme od grafického návrhu až po finální úpravy.


Velkoformátový tisk

Velkoformátový tisk

Velkoformátový tisk se používá především pro výrobu bannerů (reklamních plachet), roll upů, polepů automobilů a výloh, výroby velkoformátových plakátů a samolepících PVC fólií včetně řezané grafiky. Ten náš vyniká vysokou kvalitou tisku – pravidelně tiskárny kalibrujeme, udržujeme a kontrolujeme.


Venkovní reklama

Venkovní reklama

Venkovní neboli outdoorová reklama je v dnešní době stále velmi účinný nástroj, jak zaujmout potencionální zákazníky. Specializujeme se na výrobu polepů prodejen a kanceláří, které je možno doplnit světelnou 3D reklamou či vlajkami a mušími křídly. Navrhneme a vyrobíme reklamní plachty a cedule, vytiskneme billboardy.


Potisk textilu

Potisk textilu

Reklamní textil nabízí nejen mnoho možností pro potisk, ale i pro další využití. Vaše logo se může objevit na firemním oblečení i na dresu sportovního mužstva.

Snad žádná kategorie nemá tolik možností využití k reklamním účelům jako textil. Potisknout se dá prakticky vše, od triček, košil, mikin přes pracovní oděvy. Další možností je například funkční oblečení. Mnoho podnikatelů využívá možnost zakoupení levného textilu, který se po označení logem stane firemním oblečením.


Potisk dárkových a reklamních předmětů

Potisk dárkových a reklamních předmětů

Díky moderním technologiím lze v současné době potisknout jakýkoliv materiál a vytvořit z něj reklamní předmět. Potisknout lze i špatné přístupné povrchy. V současné době využívají možnost potisku reklamních předmětů nejen firmy, ale i obce, které tak mohou prezentovat lákavé turistické lokality. Reklamní předměty s potiskem jsou tedy stále více žádané.


Polepy automobilů

Polepy automobilů

Velmi zajímavou formou reklamy jsou bezesporu reklamní polepy. Reklamní fólie na auto je velmi působivým a dlouhotrvajícím prostředkem, jak zapůsobit na vaše zákazníky. Zajistíme Vaší společnosti atraktivní a zároveň efektivní způsob zviditelnění. Navrhneme a vytvoříme částečné nebo kompletní polepy osobních a nákladních automobilů, autobusů a dalších dopravních prostředků. Vaši představu přivedeme k životu od prvních grafických návrhů, až po samotný polep.


Grafické služby

Grafické služby

Grafické studio tvoří srdce naší společnosti. Propojuje obchod a přání či požadavky klientů s následnou produkcí. Má kreativní nápady, je precizní a vše realizuje s velkou znalostí finální produkce. Nápady a tvořivost jsou očekávány od každého. V našem případě jde o náš denní chléb. Svět kreativity nás baví, rádi si hrajeme a vymýšlíme. Tvoříme kvalitní grafiku, logotypy a firemní design, moderní internetové stránky, poutavé tiskové materiály a obaly výrobků.