Jsme mladá dynamická firma. Zaměřujeme se na maximální využití nejmodernějších postupů v reklamě, reklamních službách a webdesignu. Dokážeme zahrnout do svého portfolia téměř vše, co souvisí s propagací a marketingem. A to jak online reklamou, tak i offline reklamou. Založili jsme svou firmu s úmyslem předkládat nejlepší možné výsledky. Protože nás výsledky naší práce definují. A jedině díky nim raketově rosteme.

Baví nás to

Práce nás baví. Rozhodně ji nebereme jako nudné zaměstnání, které děláme jen pro výdělek. A díky našemu nadšení pro věc nacházíme stále nové a kreativní nápady a cesty, kudy se v reklamní branži vydat a posunout dál. A s námi se samozřejmě dál posunují i klienti. Zkrátka vás nabereme do tobogánu našeho podnikání a rozehrajeme s vaší konkurencí takovou partii, kterou nebudou mít možnost uhrát.

Neustále se zdokonalujeme

Nechceme přešlapovat na jednom místě. Proto hledáme stále nové informace, triky a možnosti. Naše společnost tak účinně bojuje s nešvary jiných reklamních agentur, které zamrzly v době kamenné a odmítají se účinně vyvíjet.

Učíme se být nejlepšími. Chceme stanout na špici. Pojďte na ní stanou s námi.

Grafika pro tiskoviny a venkovní reklama

Grafika pro tiskoviny a venkovní reklama

Pokud nabízíte dobrý výrobek nebo službu a potřebujete jej prezentovat Vašim zákazníkům nebo partnerům, je třeba neopomenout tradiční formu propagace - tiskoviny, tzn. letáky, plakáty, prospekty, katalogy a další. Navíc v případě realizace grafiky a tisku u nás nabízíme výrazné slevy.


Logo a branding

Logo a branding

Články můžete přiřadit do jednotlivých kategorií, abyste zákazníkovi dali možnost tématického čtení obecných informací týkající se dané kategorie produktů a podobně. Lze je přiřadit také k produktům, kde vytváří oboustrannou vazbu. To znamená, že se u produktu zobrazuje daný článek a naopak u daného článku se zobrazuje také odkaz na produkt (návod).


Grafika a design

Grafika a design

Právě čtete obsah, který se jmenuje Články. Můžete jej upravit v rámci administrace v sekci Obsah / Články (návod).V této části se zobrazuje krátký text článku a po kliknutí na jeho nadpis je zákazník přesměrován na samostatnou stránku s tímto článkem, kde se zobrazí jeho dlouhý text.